Prestigio Cube: oryginalny wideorejestrator samochodowy

Jakub Kornacki
Prestigio Cube: oryginalny wideorejestrator samochodowy

Prestigio Cube to nietypowy wideorejestrator samochodowy, który wyróżnia się konstrukcją oraz wzornictwem. Produkt wyróżnia się wysokimi parametrami nagrywania oraz niską ceną.

0

Prestigio Cube został wyposażony w sensor optyczny Sony IMX323 z sześciowarstwową, szklaną soczewką odporną na zarysowania oraz jakiekolwiek uszkodzenia techniczne. Urządzenie rejestruje wysokiej jakości ostry i barwny obraz w rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Szeroki, 140-stopniowy kąt widzenia pozwala zarejestrować dosyć obszerny kadr nie tylko sprzed maski auta, ale również i dużą część pobocza.PrestigioCUBEredblack-s

Oprócz rejestrowania standardowych filmów wideo, najnowszy wideorejestrator umożliwia wykonywanie fotografii o rozdzielczości 2-megapiksela. Materiał zapisywany jest na karcie microSD, której nie znajdziemy na wyposażeniu zestawu. W Prestigio Cube zastosowano czujnik G-sensor, który automatycznie zapisze nagranie w chwili wystąpienia mocniejszego wstrząsu, np. podczas wypadku. Czujnik ruchu może okazać się niezwykle przydatny podczas pozostawienia auta na parkingu.

PrestigioCUBEback-s

Prestigio Cube wyposażono w 1,5-calowy, czytelny i kolorowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320x240 pikseli. Urządzenie wyróżnia się nietypową lecz bardzo atrakcyjną i estetyczną konstrukcją, która wyróżnia urządzenie na tle konkurencyjnych wideorejestratorów samochodowych. 

Prestigio Cube znajdziesz tutaj.

Źródło: Prestigio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.