Prezentacja chłodziarko-zamrażarek do zabudowy firmy Liebherr

Marek Kowalski
Prezentacja chłodziarko-zamrażarek do zabudowy firmy Liebherr

O tym, że chłodziarka-zamrażarka stanowi nieodzowny element każdej kuchni nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas prezentacji zorganizowanej w loftach Qbik przy ulicy Woroniczej w Warszawie przedstawiciele dystrybutora marki LIEBHERR przekonywali nas, że to właśnie produkty tej firmy powinny cieszyć się szczególnym zainteresowaniem potencjalnych nabywców.

0

Zgodnie z informacjami, które na spotkaniu otrzymaliśmy od przedstawicieli generalnego dystrybutora marki LIEBHERR w naszym kraju - firmy AGED Sp. z o.o. - niemiecki producent ma obecnie kilkadziesiąt nowoczesnych modeli lodówek, z tego najwyższą klasą energetyczną A+++ odznacza się aż 12 modeli. Oczywiście nawet przestronne wnętrze jednego z loftów Qbik Woronicza nie podołało by takiemu wyzwaniu logistycznemu, ale prezentacja nie opierała się tylko na pokazie slajdów. Mogliśmy również przyjrzeć się z bliska trzem najnowszym modelom lodówek LIEBHERR przeznaczonych do zabudowy. Oto one:

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr, model ICBP 3256 to produkt z najwyższej półki Premium Plus. Urządzenie spełnia wymogi najsurowszej klasy energetycznej A+++, wyposażone jest w wielopunktowe oświetlenie LED. W takiej lodówce oczywiście nie mogło zabraknąć takich elementów jak szuflady BioFresh pozwalające dłużej przechowywać świeże produkty spożywcze, szuflady DrySafe (chroniąca przed wysuszeniem żywności) czy HydroSafe (dbająca o odpowiedni poziom wilgotności). Dwa niezależne obiegi powietrza, łatwe sterowanie funkcjami lodówki za pomocą intuicyjnego panelu MagicEye Touch i całe mnóstwo systemów dbających o optymalną temperaturę na każdym poziomie przechowywania produktów.

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Kolejna z prezentowanych na spotkaniu prasowym lodówek to chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR ECBN 5066. Jest to urządzenie o klasie energetycznej A++. Podobnie jak w przypadku poprzedniego, topowego modelu, i w tym przypadku mamy panel kontrolny MagicEye Touch, komory HydroSafe i DrySafe oraz BioFresh, wielopunktowe oświetlenie LED czy system efektywnego chłodzenia z wentylatorem (PowerCooling). Lodówka wyposażona jest również w kostkarkę IceMaker z instalacją wodną.

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Prezentacja Liebherr Qbik

Ostatnia z pokazywanych na spotkaniu nowych lodówek marki LIEBHERR do zabudowy to chłodziarko-zamrażarka ICBN 3366
Klasa energetyczna A++. Różnice pomiędzy tym, a poprzednim modelem sprowadzają się w zasadzie do wzornictwa. Również w tej lodówce znajdziemy komplet szuflad pozwalający dłużej zachować świeżość produktów, kostkarkę z własną instalacją wodną czy system łagodnego zamykania i otwierania drzwi SoftSystem.

Jednym z gości zaproszonych przez organizatorów była projektantka wnętrz i architekt, pani Joanna Smolec. Co więcej, pani Joanna zaprojektowała wnętrze loftu, w którym odbywało się spotkanie. Skorzystaliśmy z okazji, by wykonać kilka zdjęć gotowego mieszkania o wysokim standardzie, jakie wybudowano na poprzemysłowych terenach przy ulicy Woroniczej w Warszawie. Galeria na następnej stronie.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.