Prezentacja urządzeń chłodniczych Liebherr - relacja z konferencji

Marek Kowalski
Prezentacja urządzeń chłodniczych Liebherr - relacja z konferencji

Firma AGED Sp. z o.o., dystrybutor renomowanych marek sprzętu AGD, m.in. doskonale znanej wielu użytkownikom sprzętu chłodniczego marki Liebherr, zorganizowała konferencję, na której zaprezentowano wybrane produkty z aktualnej oferty oraz przedstawiono najnowsze rozwiązania w sprzęcie chłodniczym niemieckiego producenta.

0

W ukrytej w podziemiach restauracji Concept na warszawskim Krakowskim Przedmieściu sali Basenowej nigdy nie jest przesadnie gorąco, tym razem jednak temperatura była ściśle kontrolowana dzięki nagromadzeniu wysokiej klasy urządzeń chłodniczych niemieckiego producenta - firmy Liebherr.

Prezentacja rozpoczęła się od krótkiej wstawki historycznej. Następnie przedstawiciel firmy AGED Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora marki Liebherr na polskim rynku, przedstawił jakie rozwiązania technologiczne mające zapewnić skuteczne chłodzenie produktów spożywczych przez długie lata, wdrożono w aktualnie sprzedawanych modelach.

Specjalne szuflady BioFresh pozwalają przechowywanym w nich produktom zachować świeżość nawet do trzech razy dłużej niż na standardowej półce tradycyjnej chłodziarki. Tak wysoką skuteczność osiągnięto dzięki niezależnemu kontrolowaniu temperatury i wilgotności w szufladach BioFresh. Szuflady te podzielono na podtypy w zależności od utrzymywanego w nich poziomu wilgotności. Np. w szufladzie nazwanej przez producenta HydroSafe, dzięki wyższemu poziomowi wilgotności najlepiej będą się czuły produkty delikatne, jak owoce i warzywa. Z kolei szuflada DrySafe chroni takie artykuły jak nabiał, mięso czy ryby przed nadmiernym zawilgoceniem.

Poniżej krótka galeria zaprezentowanych przez polskiego dystrybutora urządzeń firmy Liebherr

Liebherr CBNgw 3956 Premium

Liebherr CBNgw 3956 Premium, czyli "klasyczna" chłodziarko-zamrażarka dostępna jest w wersji wolnostojącej, jak również w przeznaczonej do zabudowy.

Liebherr SBSes 8283 PremiumPlus

Liebherr SBSes 8283 PremiumPlus, to przedstawiciel chłodziarko-zamrażarek typu "side-by-side" w ofercie niemieckiej firmy. Urządzenie docenią Ci, którzy znacznie rzadziej robią zakupy, kupują więcej i nie lubią specjalnie schylać się do zamrażalnika.

Liebherr CBNPes 5167 PremiumPlus

Liebherr CBNPes 5167 PremiumPlus, niby klasyczny układ: na górze chłodziarka, na dole zamrażarka, ale to sprzęt o zdecydowanie ponadstandardowych gabarytach.

Liebherr SBSes 7165 Premium Plus

Maksymalna funkcjonalność - model Liebherr SBSes 7165 Premium Plus to połączenie chłodziarki, zamrażarki i niezależnie kontrolowanej winiarki (specjalnej chłodziarki do wina); wszystko w układzie "side-by-side".

Liebherr CBNes 6256 Premium Plus

Zdobywające coraz większą popularność lodówki typu "french door" również znajdują się w ofercie Liebherra; na fotografii model Liebherr CBNes 6256 Premium Plus.

Liebherr WTUes 1653 Vinidor

Liebherr WTUes 1653 Vinidor, samodzielna chłodziarka do wina, urządzenie dla prawdziwych smakoszy wykwintnych gatunków win.

Liebherr Zkes 453

Liebherr Zkes 453, to nie lodówka, lecz humidor, czyli specjalna, utrzymująca odpowiednią temperaturę i wilgotność, zamykana szafka na cygara. Urządzenie to wyposażone w półki wykonane z hiszpańskiego cedru raczej nie stanie się popularnym sprzętem AGD, jednak nie mamy wątpliwości, że istnieje grupa odbiorców tego typu akcesoriów.

Dokładniejsza ocena zaprezentowanych urządzeń wymaga nieco dłuższych testów, których z oczywistych względów wykonać nie mogliśmy, ale niebawem będziemy mogli na łamach naszego serwisu dokładniej opisać możliwości produktów Liebherr.

Źródło: własne, fotografie producenta

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.