Primare prezentuje sieciowy odtwarzacz oraz zintegrowany wzmacniacz

Marek Cekaw
Primare prezentuje sieciowy odtwarzacz oraz zintegrowany wzmacniacz

Szwedzcy specjaliści z firmy Primare, zaprezentowali dwa kolejne produkcje z kategorii sprzętu audio, który pozwoli nam cieszyć się twórczością ulubionych wykonawców. Pierwszym z nich jest I35 Prisma - zintegrowany wzmacniacz i sieciowy odtwarzacz. Drugim natomiast sieciowy odtwarzacz połączony z odtwarzaczem CD - CD35 Prisma.

0

Firma Primare, która od kilku dobrych lat zajmuje się produkcją domowego sprzętu audio, wzbogaca są ofertę o dwa nowe urządzenia. Sprzęt pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku i zaadresowany jest do wymagających użytkowników dysponujących niezwykle grubym portfelem.

Pierwszym z produktów jest I35 Prisma, zintegrowany wzmacniacz połączony z odtwarzaczem sieciowym. Produkt wykorzystuje drugą generację firmowego wzmacniacza klasy D, zapewniającego 150 W mocy na jeden kanał, przy impedancji wynoszącej 8 Ohm.

Primare1

Producent wyposażył go również w zbalansowane oraz niezbalansowane analogowe wejścia. Na jego pokładzie znajdziemy też siedem wejść cyfrowych: dwa optyczne, dwa coaxialne i jedno asynchroniczne USB, jak również coaxialne wyjście. Dodatkowym wyposażeniem jest DAC, który odtwarza pliki w rozdzielczości 768 kHz oraz DSD 256.

Drugim z produktów jest CD35 Prisma, a jest to odtwarzacz płyt CD połączony z sieciowym odtwarzaczem muzyki. Wyposażono go w napęd TEAC, a także DAC obsługujący rozdzielczość 384 kHz oraz DSD 256. Zainstalowano również optyczne oraz coaxialne wejścia, jak również analogowe wyjścia.

Primare2

Oba produkty oferowane są w kolorze czarnym oraz tytanowym. Za I35 Prisma trzeba będzie zapłacić 4000 funtów, natomiast CD35 Prisma oferowany jest w cenie 2900.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.