Prime3 SRS11: precyzyjna golarka męska

Jakub Kornacki
Prime3 SRS11: precyzyjna golarka męska

Prime3 SRS11 to nowoczesna męska golarka elektryczna która sprawi, że codzienne obowiązki staną się przyjemnością. Urządzenie zapewnia precyzyjną kontrolę nad stylizacją brody i zarostu.

0

Prime3 SRS11 wyposażono w trzy niezależne głowice pierścieniowe, które bardzo dokładnie dostosowują się do kształtu twarzy użytkownika. W ten sposób można liczyć na efektywne golenie. Producent zastosował wysuwany trymer oraz podwójne pierścienie tnące, dzięki czemu można zadbać o perfekcyjną stylizację każdego rodzaju brody.SRS11_front-770x1030

W Prime3 SRS11 zastosowano wysokiej jakości akumulator niklowo-metalowo- wodorkowy. W pełni naładowana bateria zapewni godzinną pracę z golarką. Akumulator nie jest obciążony efektem pamięci i nie wymaga żadnego formatowania wstępnego. W ten sposób poziom naładowania baterii jest wydajnie użytkowany, a golarka jest gotowa do użycia zaraz po pierwszym naładowaniu. Pełne ładowanie akumulatora wynosi 8 godzin.

Prime3 SRS11 ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu manewrowanie golarką nie sprawia żadnej trudności. Komfort obsługi dodatkowo zwiększa niewielka waga urządzenia. Najnowsza golarka elektryczna charakteryzuje się również bardzo cichą pracą na poziomie 48 dB.

Golarki elektryczne znajdziesz tutaj.

Źródło: 2N-Everpol, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.