Prime3 SVC11: stylowy odkurzacz cyklonowy

Jakub Kornacki
Prime3 SVC11: stylowy odkurzacz cyklonowy

Bezworkowy odkurzacz cyklonowy Prime3 SVC11 jest funkcjonalnym urządzeniem, który zapewni zadowalające domowników efekty odkurzania w błyskawicznym czasie.

0

Prime3 SVC11 to produkt, który wyróżnia się wygodą użytkowania i konserwacji. Funkcjonalne urządzenie bez najmniejszych problemów będzie w stanie usunąć wszelkie zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc. To właśnie w tych miejscach znajdują się największe złoża kurzu i wszelkiego rodzaju alergenów w naszym domu.odkurzacz_cyklonowy_bezworkowy_SVC1111

Prime3 SVC11 zastosowano najbardziej zaawansowany ze wszystkich dostępnych na rynku, wymienny filtr HEPA. Oprócz tego odkurzacz wykorzystuje podwójny system filtrowania, który dodatkowo separuje kurz oraz innego rodzaju zanieczyszczenia. Domownicy mogą być pewni, że wszelkiego rodzaju brud nie powróci i zostanie skutecznie usunięty.

Prime3 SVC11 wyposażono w 1,5-litrowy pojemnik na kurz. Jest on łatwy w opróżnianiu i utrzymaniu w czystości. Odkurzacz ma ergonomiczne kształty i niewielką wagę. Jego niewątpliwym atutem jest łatwość manewrowania. Produkt działa na standardowym zasilaniu energią elektryczną. Komfort obsługi zapewnia długi, 4,8-metrowy przewód.

Prime3 SVC11 wyceniono na 129 zł.
Odkurzacze bezworkowe znajdziesz tutaj.

Źródło: Prime3, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.