Prime3 SVC31: bezworkowy odkurzacz cyklonowy

Jakub Kornacki
Prime3 SVC31: bezworkowy odkurzacz cyklonowy

Prime3 SVC31 to niezbędnik w każdym domu. Zastosowana w odkurzaczu bezworkowym technologia cyklonowa sprawia, że w prosty i błyskawiczny sposób pozbędziesz się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń podłogowych.

0

SVC31_4-552x1030

Podczas swojej pracy Prime3 SVC31 wykorzystuje podwójny system filtrowania, którego działanie przynosi podwójną korzyść. Urządzenie skutecznie eliminuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, a dodatkowo wydmuchuje czyste powietrze. Rozwiązanie to może okazać się niezwykle ważne dla alergików. W odkurzaczu zastosowano również najbardziej wydajny filtr HEPA. Moc nowego odkurzacza wynosi 700 W.

SVC31_1-859x1030

Działanie Prime3 SVC31 opiera się na wirowym ruchu powietrza, czyli cyklonowym. Kurz, alergeny i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia trafiają bezpośrednio do specjalnego pojemniczka, w którym zasysane powietrze jest odseparowywane od tychże zanieczyszczeń. Całkowita pojemność pojemniczka na kurz wynosi 1,5 l, dzięki czemu nie trzeba go często opróżniać.

SVC31_3-1030x991

W Prime3 SVC31 zastosowano 3,5-metrowy przewód, który zapewnia swobodę odkurzania. Urządzenie jest ergonomiczne, dlatego praca z nim to czysta przyjemność. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono 80-centymetrową rurę teleskopową, dzięki której dosięgniesz nawet w trudno dostępne miejsca. Urządzenie można przechowywać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Odkurzacze cyklonowe znajdziesz tutaj.

Źródło: Prime3, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.