Produkty Samsung nagrodzone Złotymi Villami 2018

Jakub Kornacki
Produkty Samsung nagrodzone Złotymi Villami 2018

Dwa zaawansowane urządzenia marki Samsung zostały nagrodzone w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu "Złote Ville". Produkty doceniono pod względem technologicznym oraz designerskim.

0

Magazyn "Villa" każdego roku nagradza produkty z branży wnętrzarskiej. Urządzenia nagrodzone w tym wyjątkowym plebiscycie muszą wyróżniać się oryginalnością, jakością, eleganckim wzornictwem, a przede wszystkim najwyższym standardem wykonania. W skład jury wchodzi redakcja magazynu oraz branżowi specjaliści.

quick_drive

Samsung QuickDrive jest jedną z najnowocześniejszych pralek w ofercie producenta. Urządzenie zostało wyróżnione przede wszystkim ze względu na zastosowane szeregu technologii, które usprawniają proces prania i pozwalają na skuteczne usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń w 39 minut. Jury zwróciło uwagę na konstrukcję bębna, dzięki któremu piorące się ubrania poruszają się zarówno do przodu i do tyłu, a także do góry i do dołu. Uwagę jury zwrócił również nowoczesny wygląd pralki. Pralki QuickDrive znajdziesz tutaj.

rf23m8090sg_aa_001_front_black

Oceniając Samsung Multidoor RF23M8090SG jury wzięło pod uwagę przede wszystkim elegancki wzornictwo, które współgra z funkcjonalnością. Ogromna lodówka typu door-to-door o pojemności 495 litrów wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Zastosowany przez producenta separator Smart Divider pozwala na wygodny podział wnętrza szuflady Flex Zone. Warto zaznaczyć, że w szufladzie tej można ustawić cztery różne temperatury - każda z nich może zostać optymalnie dostosowana do przechowywania różnego rodzaju produktów spożywczych.
Sprawdź ceny lodówki Samsung Multidoor RF23M8090SG.

the_frame_1

Samsung The Frame to nowoczesny telewizor, który jest połączeniem sztuki z technologią. Urządzenie oferuje bowiem zupełnie nowy poziom prezentacji obrazów w domowym salonie. Jeżeli telewizor jest nieuruchomiony, zwykły czarny ekran może zostać zamieniony w swego rodzaju obraz. Odbiornik telewizyjny oferuje jakość obrazu 4K UHD, technologię HDR, a także bogaty świat aplikacji w ramach Smart TV.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.