Projektor Acer K137

Jakub Kornacki
Projektor Acer K137

Najnowszym projektorem w ofercie firmy Acer jest model K137, który wykorzystuje światła LED do wyświetlania obrazu. Niewielkich rozmiarów urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można było z niego skorzystać w dowolnej sytuacji.

0

Przenośny projektor Acer K137 wyświetla obraz HD WXGA o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jasność 700 ANSI lumenów oraz współczynnik kontrastu 10 000:1 w połączeniu z zaawansowaną technologią DynamicBlack ma zapewnić dobrej jakości obraz, a także nasyconą paletę barw. Model został wyposażony w dwa głośniki o mocy 3 W, a także w technologię SRS Wow HD, która dodatkowo wzmacnia jakość dźwięku.xl1

Źródłem światła jest lampa LED, której żywotność oszacowano na 20 000 godzin pracy w trybie standardowym lub 30 000 w trybie ekologicznym. Wykorzystanie takiego rozwiązania zmniejsza także koszty eksploatacji urządzenia. Funkcja automatycznego wyłączania po określonym przez użytkownika czasie również wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Projektor uruchamia się błyskawicznie i natychmiast jest gotowy do pracy.

Niewielkich rozmiarów urządzenie może być towarzyszem każdej podróży. Waga projektora wynosi zaledwie pół kilograma. Łatwo go spakować, a możliwość oglądania ulubionych filmów w dowolnych miejscach jest bezcenna. Materiały mogą być odtwarzane z pamięci przenośnych USB oraz kart microSD. 

Projektor przenośny Acer K137 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 2299 zł.

Źródło: Acer, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.