Projektor BenQ GP3 z gniazdem na na iPoda/iPhone'a

JAkub Kornacki
Projektor BenQ GP3 z gniazdem na na iPoda/iPhone'a

BenQ GP3 to najnowszy, przenośny projektor WXGA wyposażony w gniazdo dla iPoda oraz iPhone'a. Urządzenie posiada wbudowane głośniki, moduł bezprzewodowej łączności Wi-Fi oraz LED-owe źródło światła.

0

Przenośny projektor multimedialny został stworzony z myślą o zastosowaniach w domowej rozrywce. Wbudowany akumulator ma zapewnić 2,5 godziny pracy. Zamiast standardowej lampy w urządzeniu zastosowano LED-owe źródło światła, które mają żywotność 20 000 godzin.

BenQ GP3

Funkcja Stream to Me bezprzewodowe przesyłanie plików do projekcji z dowolnego urządzenia obsługiwanego przez system Android, Windows, iOS lub OS X. Wbudowane głośniki 2 W z systemem SRS WOW HD eliminują konieczność podłączania dodatkowego sprzętu audio.

BenQ GP3

Użytkownik ma do dyspozycji 900 MB wbudowanej pamięci. Istnieje możliwość odtwarzania muzyki w trybie uśpienia, co wiąże się z energooszczędnością. Obraz o jasności 300 ANSI lumenów ma kontrast 10000:1.

BenQ GP3

Projektor BenQ GP3 z gniazdem na na iPoda/iPhone'a jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 1999 zł. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją door-to-door.

Źródło: informacja prasowa, BenQ, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.