Projektor BenQ MH680

Jakub Kornacki
Projektor BenQ MH680

W sprzedaży pojawił się nowy model projektora biznesowego. BenQ MH680 charakteryzuje się możliwością wyświetlania obrazu Full HD o wysokiej jasności. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne.

0

Biznesowo-edukacyjny projektor BenQ MH680 wyświetla obraz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Projektowany obraz posiada jasność 3000 ANSI lumenów i jest utrzymany w dynamicznym kontraście 10000:1. Eksploatację urządzenia w przeróżnych warunkach zapewnia zoom optyczny 1,3:1. Obsługa modelu jest prosta i niemalże intuicyjna.

BenQ MH680

Istnieje możliwość uzyskania 78,3-calowego obrazu (przekątna 199 cm) z odległości zaledwie dwóch metrów. Maksymalna przekątna obrazu wynosi 300 cali. Niewielkich rozmiarów urządzenie posiada wbudowany głośnik o mocy 10 W. Gniazdo HDMI oraz złącze USB 2.0 pozwala podłączyć zewnętrzne źródła obrazu. Projektor można wykorzystać także w zestawie kina domowego, ponieważ istnieje możliwość projekcji trójwymiarowych HDMI 3D Full HD Blu-ray.

BenQ MH680

Projektor BenQ MH680 wykorzystuje nowy tor optyczny, który wiąże się z wyeliminowaniem wymiennego filtra powietrza. Dzięki temu konserwacja urządzenia jest prostsza, a dodatkowo nie trzeba co jakiś czas wymieniać tego elementu. Model wykorzystuje energooszczędne rozwiązania, które wpływają na zużycie energii oraz żywotność.

Projektor BenQ MH680 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 3669 zł.

Źródło: informacja prasowa, BenQ, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.