Projektor BenQ MX522P z gniazdem HDMI

Jakub Kornacki
Projektor BenQ MX522P z gniazdem HDMI

Na rynku jest już dostępny najnowszy model projektora multimedialnego, który wyróżnia się dobrymi właściwościami. BenQ MX522P został wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne, które czynią go urządzeniem funkcjonalnym, a jednocześnie energooszczędnym.

0

BenQ MX522P wyświetla obraz o podstawowej rozdzielczości XGA (1024x768 pikseli), jasności 3000 ANSI lumenów oraz kontraście dynamicznym 13000:1. Wbudowany głośnik o mocy 2 W eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowego sprzętu audio. Gniazdo HDMI umożliwia wyświetlanie trójwymiarowych produkcji HDMI 3D Full HD Blu-ray. Producent zaprojektował także nowy model trójwymiarowych okularów, które dodatkowo zwiększają komfort oglądania tego typu obrazu (nie znajdują się one w zestawie z najnowszym projektorem).uo1

Tryb BenQ SmartEco automatycznie optymalizuje moc lampy, co wpływa jej żywotność, a także zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Producent zwraca uwagę na to, aby urządzenie wyświetlało jak najlepszy obraz przy minimalnym poborze prądu. Tryb LampSave dodatkowo zwiększa żywotność lampy, która według producenta wynosić ma 10000 godzin. Wyeliminowano filtr powietrza, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jego czyszczenie, a także nie trzeba go wymieniać w przypadku zużycia. 

Projektor multimedialny BenQ MX522P jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 1829 zł. Produkt został objęty 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: informacja prasowa, BenQ, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.