Projektor Optoma UHD51A już dostępny w sprzedaży

Marek Cekaw
Projektor Optoma UHD51A już dostępny w sprzedaży

Do sklepów trafił właśnie najnowszy projektor firmy Optoma. Model UHD51A jest projektorem 4K, który oferuje znacznie wygodniejszą obsługę, dzięki współpracy z cyfrowym asystentem Amazon Alexą.

0

Podczas styczniowych targów CES 2018 odbywających się w Las Vegas, firma Optoma zaprezentowała swój najnowszy projektor multimedialny. Model UHD51A pojawił się właśnie w sprzedaży i może go kupić każdy miłośnik filmów, który chciałby uzyskać w swym domu kinowe wrażenia.

Urządzenie wyświetla nam obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD, a więc 3480 x 2160 pikseli, oferując jasność na poziomie 2400 ANSI lumenów oraz dynamiczny kontrast wynoszący aż 500 000:1. Urządzenie wspiera także format HDR10, Rec.709 i DCI-P3, a dodatkowo ma obiektyw z 1,3-krotnym zoomem optycznym, zaś 5 W głośniki stereofoniczne pozwalają używać go bez podłączania do zestawu audio.

Producent wyposażył projektor także w dwa porty HDMI 2.0, port serwisowy USB 2.0, a także dwa inne poty USB. Pierwszy z nich przeznaczony jest do odtwarzania multimediów z zewnętrznych nośników, zaś drugi do podłączenia adaptera WiFi, z którego korzysta Alexa. UHD51A jest bowiem wyposażony w cyfrowego asystenta, który umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą komend głosowych.

Na amerykańskim rynku nowy projektor Optomy kosztuje 1699 dolarów i można go dostać m.in., na Amazonie.

UHD51A

Źródło: Optoma.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.