Promocja Elektroluxa: montaż gratis za sprzęt do zabudowy

Michał Wójcik
Promocja Elektroluxa: montaż gratis za sprzęt do zabudowy

W myśl zasady: dzień bez informacji o promocji dniem straconym, mamy dla Was wiadomość o akcji firmy Electrolux. Dotyczy ona sprzętu do zabudowy i trwa do końca bieżącego roku, a więc macie jeszcze sporo czasu na wzięcie w niej udziału. Na czym polega ta akcja?

0

Każdy kto w wybranych sklepach internetowych zakupi dowolny model zmywarki, piekarnika lub płyty indukcyjnej do zabudowy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego montażu urządzenia. Wystarczy wypełnić kupon promocyjny i wraz ze skanem dowodu zakupu i oryginalnej karty gwarancyjnej wysłać na adres mailowy: montazgratis@grupa3.com.pl

Piekarnik do zabudowy Electrolux EOB 68713X

Piekarnik do zabudowy Electrolux EOB 68713X

Jak zapewnia organizator promocji po zarejestrowaniu zgłoszenia, w ciągu 5 dni otrzymamy voucher na darmowy montaż nowego sprzętu wraz z listą serwisów, w których będzie można zamówić tą bezpłatną usługę montażową.

Montaż to koszt około kilkuset złotych, więc jeśli planujesz nabyć sprzęt do zabudowy, warto rozważyć wzięcie udziału w tej promocji. Wszak w dobie kryzysu trzeba korzystać z każdej okazji do zaoszczędzenia.

Źródło: Elektrolux

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.