Promocja Mastercook

Jakub Kornacki
Promocja Mastercook

Zakup niektórych urządzeń AGD firmy Mastercook został objęty ciekawą promocją. Klienci mogą wzbogacić się między innymi o nowy telewizor, funkcjonalny tablet, czy praktyczny ekspres do kawy. Urządzenia są bardzo poręczne i z pewnością znajdą zastosowanie w codziennym życiu.

0

Promocja trwać będzie do końca stycznia 2014 roku. Wśród promocyjnych produktów znajdują się piekarniki, zmywarki, pralki, a także płyty grzewcze. Klienci mają spory wybór. Organizatorzy zaoferowali nowoczesne, bardzo eleganckie produkty z innowacyjnej serii Victoria Grey, która łączy w sobie stylowy wygląd oraz zaawansowane rozwiązania. W skład linii wchodzi piekarnik MF-870BTCV oraz płyta indukcyjna Horizone Tech. Piekarnik został wyposażony w zaawansowaną funkcję automatycznego kucharza ICS-Master Chef oraz System Impulse, który umożliwia automatyczne, bezpieczne wysuwanie potraw.

Mastecook - Victoria Grey

Płyta indukcyjna posiada nowo zaprojektowaną swobodną strefę do gotowania, która umożliwia dowolne sterowanie polami grzewczymi. Użytkownik może dobrać odpowiednie parametry według własnych potrzeb czy np. wykorzystywanego naczynia. Warto zaznaczyć, że urządzenie samoczynnie wykrywa garnki czy patelnie, a także zapamiętuje ustawienia w przypadku ich przestawienia. Rola użytkownika ograniczona jest do minimum, ponieważ jest to bardzo intuicyjne urządzenie. Nikt nie powinien mieć żadnych, najmniejszych nawet problemów związanych z obsługą.

Promocja obejmuje także nowoczesne pralki, które zostały wyposażone w ekologiczną technologię Water Saver, Dzięki niej podczas cyklu prania pobieranych jest zaledwie 33 litry wody. Więcej informacji znajduje się na stronie www.promocjeagd.pl.

Źródło: informacja prasowa, Mastercook, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.