Promocja Samsunga: 5-letnia gwarancja na sprzęt do zabudowy

Michał Wójcik
Promocja Samsunga: 5-letnia gwarancja na sprzęt do zabudowy

Jeśli macie w planach kupić nowoczesne urządzenia AGD do zabudowy powinniście się przyjrzeć promocji, jaką przygotowała firma Samsung. Tym razem jednak za zakup danego produktu nie otrzymamy gratisu. Prezentem będzie za to...5-letnia gwarancja.

0

Promocją jest objęty pełny zakres produktów AGD do zabudowy takich jak: piekarniki, piekarniki kompaktowe, kuchenki mikrofalowe do zabudowy, płyty gazowe, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne, zmywarki do zabudowy, lodówki do zabudowy i okapy. Zatem można powiedzieć, że klient może swobodnie wybrać coś dla siebie. No chyba, że właśnie kompletuje sprzęt do nowej kuchni, wtedy ta promocja także jest dla niego jak znalazł. Co należy zrobić aby wziąć w niej udział?

Promocja Samsunga: gwarancja na sprzęt do zabudowy

Plakat promocyjny

Trzeba do końca bieżącego roku zakupić sprzęt w studiu kuchennym i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.prezenty.samsung.pl lub przesłać zgłoszenie na adres: Data Solutions Sp. z o. o., ul. Bastionowa 37, 61-663 Poznań z dopiskiem „5 lat gwarancji”. Urządzenia należy zarejestrować w ciągu 30 dni od daty zakupu, jednak nie później niż do 31.01.2013 roku.

Gdy zgłoszenie zostanie zweryfikowane, klient otrzyma certyfikat 5-letniej gwarancji. To całkiem długi okres i choć urządzenia Samsunga cieszą się bardzo dobrą opinią, na wszelki wypadek warto się zabezpieczyć.

Źródło: Samsung

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.