Promocja firmy Beko - do zgarnięcia czajnik lub ekspres

Michał Wójcik
Promocja firmy Beko - do zgarnięcia czajnik lub ekspres

W ostatnim czasie na rynku panuje istne zatrzęsienie od promocji. Ale cóż, zbliża się koniec roku, no i gwiazdka. Kolejnym producentem, który wyciągnął dla swoich klientów hojną dłoń okazała się firma Beko. Co trzeba zatem zrobić aby wziąć udział w promocji?

0

Jak to zwykle bywa, oczywiście najpierw musimy coś kupić. W tym przypadku mamy do wyboru albo piekarnik OIM 25901 X z wybraną płytą grzewczą albo inny zestaw składający się z piekarnika i płyty grzewczej bądź okapu. W przypadku zakupu pierwszego zestawu otrzymamy w prezencie ekspres do kawy U Nespresso a jeśli zdecydujemy się na zestaw nr 2 naszym prezentem będzie czajnik elektryczny Grundig WK 5040.

OIM 25901 X

OIM 25901 X

Warto wiedzieć, że ekspres jest dostępny aż w czterech wersjach kolorystycznych: kremowej, pomarańczowej, szarej oraz czarnej. Żeby otrzymać, któryś z upominków należy w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się na stronie www.programatorbeko.pl lub zgłosić za pomocą infolinii i podać potrzebne upominku informacje.

U Nespresso

U Nespresso

Liczba nagród wynosi dwa tysiące. Promocja trwa od 1 października do 31 stycznia 2013. Jest jeszcze więc sporo czasu, żeby wziąć w niej udział. No chyba, że znajdzie się niespodziewana liczba chętnych, w efekcie czego zapas prezentów skończy się przed czasem.

Grundig WK 5040

Grundig WK 5040

Źródło: Beko

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.