Promocja konsumencka marki Hotpoint

Jakub Kornacki
Promocja konsumencka marki Hotpoint

Najnowsza linia pralek marki Hotpoint wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Osoby, które zdecydują się na zakup urządzeń z nowej serii, mogą liczyć na dodatkowy upominek.

0

Pralki z najnowszej linii Hotpoint zostały wyposażone w innowacyjny cykl prania, w trakcie którego są one w stanie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia w niskiej temperaturze wynoszącej 20oC. Zaawansowane technologicznie urządzenia stwarzają możliwość wykonywania prania bez konieczności segregacji kolorów.fq1

Najnowsze pralki charakteryzuje również niskie zużycie prądu. Wszystkie urządzenia nowej serii wykorzystują innowacyjną technologię Eco Rain, dzięki której użytkownicy mogą liczyć się z 50-procentowym mniejszym zużyciem energii oraz 20-procentowym mniejszym zużyciem wody.

Chętni, którzy zdecydują się na zakup pralki Hotpoint z najnowszej linii, zostaną nagrodzeni dodatkowym upominkiem w postaci innowacyjnego mopa parowego. Dzięki niemu użytkownicy zaawansowanego urządzenia będą mogli zadbać również o czystość podłóg w całym domu.fq2

Jak podkreśla producent, innowacyjny mop parowy eliminuje do 99,99% bakterii bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. To wszystko za sprawą specjalnie zastosowanej technologii, której działanie opiera się na czyszczeniu podłóg za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem.

Wszelkie informacje znajdują na stronie internetowej www.hotpoint.pl

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.