Promocyjna oferta telewizorów Sharp

Jakub Kornacki
Promocyjna oferta telewizorów Sharp

Firma Sharp przygotowała specjalną ofertę promocyjną na swoje telewizory. SMART CASH BACK obejmuje wszystkie odbiorniki serii AQUOS. Korzystając z niej można zaoszczędzić nawet od 3000 zł. Promocja WIĘCEJ NIŻ SMART obejmuje pozostałe modele producenta. Korzystając z niej można dodatkowo otrzymać Android Dongle TV.

0

Sharp

Promocja SMART CASH BACK obejmuje 60-, 70- oraz 80-calowe telewizory Sharp AQUOS LED 3D wyposażone w technologię Quattron. Korzystając z atrakcyjnej oferty można uzyskać rabat w wysokości 1000 zł, 2000 zł lub 3000 zł (w zależności od wybranego rozmiaru). Oprócz tego dodatkowo można zdobyć wartościową nagrodę - Apple TV. Aby skorzystać z promocji i wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv.

Sharp

Ofertą promocyjną WIĘCEJ NIŻ SMART są objęte wszystkie pozostałe telewizory z aktualnej oferty firmy Sharp. W tym przypadku skorzystanie z niej również wiąże się z możliwością wygrania cennej nagrody - Android Dongle TV. Aby wziąć w niej udział należy zarejestrować się na podanej powyżej stronie internetowej.

Obie promocje trwają od 22.11.2013 r. do 15.01.2014 roku.

Źródło: informacja prasowa, Sharp, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.