Przenośne głośniki Cygnett Blast

Damian Jaroszewski
Przenośne głośniki Cygnett Blast

Blast - tak nazywają się nowe głośniki bezprzewodowe od firmy Cygnett. Wystarczy do nich podłączyć dowolny nośnik audio, aby poleciała z nich ulubiona muzyka.

0

Głośniki są kompatybilne z większością urządzeń przechowujących pliki muzyczne. Mogą z powodzeniem odtwarzać dźwięki ze smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych, odtwarzaczy mp3 czy sprzętów marki Apple. Przystosowane są także do współpracy z przenośnymi pamięciami USB i kartami pamięci SD/MMC/MC. Poza tym Blast zostały wyposażone w baterię, która pozwala na odtwarzanie muzyki przez ok. 1.5 godziny bez konieczności podłączania do prądu.
W zestawie z głośnikami znajduje się pilot bezprzewodowy. Przy jego pomocy można regulować głośność, czy też przełączać utwory. Cygnett Blast mają także uchwyt, który ułatwia ich przenoszenie.
W ofercie znajduje się kilka wersji kolorystycznych głośników. Wszystkie mają czarną obudowę, ale różnią się drugim kolorem. Do wyboru są wersje z niebieskimi, zielonymi, różowymi, białymi lub żółtymi elementami.
Cygnett Blast na polskim rynku kosztują mniej więcej 160 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.