Przenośne głośniki Shoqbox z technologią Bluetooth

Damian Jaroszewski
Przenośne głośniki Shoqbox z technologią Bluetooth

Firma Philips zaprezentowała przenośne kolumny głośnikowe o nazwie Shoqbox. Do sprzedaży trafią dwa modele - SB7100 oraz SB7200. Różnią się one od siebie odpornością na warunki zewnętrzne.

0

Model SB7200 powstał z myślą o osobach, które lubią nieco aktywnej spędzać czas. Dlatego też jest odporny na zachlapania i upadek. Gumowa obudowa, wykonana ze specjalnego materiału, ma go zabezpieczać w trakcie podróży lub wyprawy w tzw. teren. Z kolei SB7100 to sprzęt elegancki z klasyczną obudową. Idealnie ma się sprawdzać w domu, na spotkaniach ze znajomymi lub w pracy.

Philips Shoqbox SB7100

Philips Shoqbox SB7100

Obie kolumny oferują po dwa głośniki neodymowe oraz technologię wOOx, która z założenia ma zapewniać wysokiej jakości dźwięk. Producent zapewnia, że słuchając muzyki z urządzeń Shoqbox, użytkownik doświadczy zarówno głębokich basów, jak i wyrazistych tonów średnich i niskich.

Philips Shoqbox SB7200

Philips Shoqbox SB7200

Shoqbox SB7100 i SB7200 mogą się komunikować z odtwarzaczami multimedialnymi poprzez technologię Bluetooth. Mają tradycyjny dla tego systemu zasięg 10 metrów. Współpracują z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3/MP4, tabletami i praktycznie wszystkimi innymi urządzeniami, korzystającymi z technologii "niebieskiego zęba".

Na uwagę z pewnością zasługuje system sterowania gestami. Shoqbox mają specjalny czujnik, który może wykrywać ruchy dłoni. Można na przykład przykryć czujnik, aby zatrzymać muzykę albo przesunąć ręką nad głośnikiem w prawo lub w lewo w celu przełączania między kolejnymi utworami. Poza tym gadżety mogą być wykorzystywane jako systemy głośnomówiące.

Oba modele mają łączną moc 8 watów (2x 4 W). Obsługują profile A2DP, AVRCP, HFP i HSP. Są wyposażone w wejście jack 3.5 mm oraz akumulator litowy, który ma zapewniać około 8 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu. Ich rekomendowana cena detaliczna, to 699 złotych za wersję SB7100 i 799 złotych za model SB7200.

źródło: Philips

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.