Przetestuj sprzęt audio przed zakupem

Marek Cekaw
Przetestuj sprzęt audio przed zakupem

Kupno sprzętu audio nie jest rzeczą łatwą, bo nawet jeśli posłuchamy jego brzmienia w sklepie, to nasze mieszkanie może mieć zupełnie inną akustykę i będzie on brzmiał w nim zupełnie inaczej. Receptą na ten problem, może być zupełnie nowa usługa o nazwie Lumoid Listen.

1

Firma Lumoid wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, pragnących kupić do swych domów dobry sprzęt audio, który będzie doskonale pasował do akustyki ich mieszkań oraz współgrał z posiadanym wzmacniaczem lub amplitunerem. Stworzyła więc nową usługę o nazwie Lumoid Listen, która za drobną opłatą umożliwia klientom wypożyczenie sprzętu audio, aby wypróbować jak będzie brzmiał w ich salonie.

Lumoid Listen oferuje sprzęt podzielony na trzy kategorie. Pierwszą z nich jest domowe audio i skupia się przede wszystkim na domowych systemach głośnikowych. Druga to przenośne audio, czyli głównie głośniki bezprzewodowe i sprzęt przenośny wyposażony w technologię Bluetooth. Trzecia kategoria to sprzęt osobisty, a więc głównie różne rodzaje słuchawek.

Firma oferuje bardzo szeroką gamę marek, m.in., takich jak: Sonos, JBL, Sony, Bose, Sennheiser, Beats, Marshall, Audio Technica oraz Harmon Kardon. To jednak dopiero początek rozwoju nowej usługi, gdyż Lumoid zapewnia, że w przyszłości pojawią się także produkty innych marek.

Warto też nadmienić, że opłata za wypożyczenie sprzętu do testów w wysokości 30 dolarów, jest w następnie w całości odliczana od ceny zakupu, jeśli klient zdecyduje się nabyć jakieś urządzenie.

Lumoid Listen 1

Źródło: Techhive.com

Waszym zdaniem

info00

Dobry pomysł. Rzeczywiście może wielu ludziom pomóc podjąć decyzję. I rozwiązanie jest lepsze niż usankcjonowany w Polsce i Europie prawnie okres 14 dni na zwrot towaru, ponieważ przy zwrocie na podstawie prawa konsumenta do zwrotu towaru w ciągu 14 dni towar nie powinien być używany._______________________
Conferencepro.pl - rozwiązania do konferencji

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.