Pure Move T4 i Move R3: kieszonkowe radia cyfrowe

Marek Cekaw
Pure Move T4 i Move R3: kieszonkowe radia cyfrowe

Prędzej czy później nadajniki FM zostaną wyłączone i trzeba będzie przestawić się w całości na radio cyfrowe. Warto więc już teraz zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, a tak się składa, że marka Pure wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele radioodbiorników cyfrowych.

0

Firma zapowiedziała właśnie Move R3 oraz Move T4, dwa nowe modele przenośnych radioodbiorników pozwalających słuchać muzyki w cyfrowej jakości. Dzięki małym rozmiarom, urządzenia można zabierać ze sobą i cieszyć się ulubioną muzyką podczas spacerów lub rowerowych przejażdżek.

Pure 1

Oba modele mają na wyposażeniu cyfrowe tunery DAB/DAB+ oraz analogowe FM, przy czym w pamięci można zapisać 10 cyfrowych oraz tyle samo analogowych stacji. Model Move T4 o wymiarach 13 x 2 cm jest sprzętem większym i bardziej rozbudowanym. Dysponuje Bluetooth, ma wbudowany 4 W głośnik oraz baterię zapewniającą do 15 godzin odtwarzania muzyki (22 godzin jeśli będziemy używać słuchawek). Producent zainstalował w nim również alarm, wyłącznik czasowy oraz 2" ekran dotykowy, wyświetlający informacje o utworach i stacjach. Sprzęt oferowany jest w cenie 100 funtów.

Pure 2

Model Move R3 jest urządzeniem o kieszonkowych rozmiarach. Dysponuje 1,6" ekranem OLED, ale nie ma w nim Bluetooth oraz głośnika. W komplecie dostaniemy natomiast słuchawki, zaś na jednym ładowaniu baterii będzie działać do 15 godzin. Sprzęt kosztuje 90 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.