Pure Siesta Home: kompaktowy zestaw audio

Marek Cekaw
Pure Siesta Home: kompaktowy zestaw audio

Domowy sprzęt audio często zajmuje sporo miejsca. Jeśli jednak nie mamy go wiele, a mimo to chcemy mieć w pełni funkcjonalne urządzenie odtwarzające muzykę, to nasze potrzeby zaspokoi sprzęt Pure Siesta Home.

0

Produkt firmy Pure to jeden z najmniejszych na świecie zestawów audio typu All-in-one, który w kompaktowej obudowie oferuje nam wszystko co potrzeba do słuchania muzyki. Nie jest to jednak zestaw przenośny, lecz w pełni stacjonarny, zasilany z sieci elektrycznej.

Sprzęt dysponuje m.in., wbudowanym analogowym radiem FM oraz cyfrowymi tunerami DAB/DAB+, z możliwością zapisania w pamięci do 40 stacji radiowych. Połowa z nich przeznaczona jest dla radia analogowego, druga zaś połowa dla cyfrowego. Radio dysponuje także aż czterema alarmami, które mogą pełnić funkcję budzika.

W zestawie zainstalowano także odtwarzacz CD oraz moduł Bluetooth pozwalający na streaming muzyki z urządzeń przenośnych. Jest także wyjście słuchawkowe dla dyskretnego słuchania muzyki oraz dwa porty USB, które możemy wykorzystać do naładowania naszych urządzeń, np., smartfona, aparatu itp.

Za emisję dźwięku odpowiada 3-calowy głośnik szerokopasmowy, wspierany przez dwa pasywne radiatory. Producent zapewnia, że mimo niewielkich rozmiarów całego sprzętu, dźwięk jest bardzo dobrej jakości.

Pure Siesta Home pojawi się w sprzedaży już wkrótce i będzie oferowany w cenie 200 funtów. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne, mianowicie czarna oraz biała.

Siesta Home

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.