Pure prezentuje pierwszy głośnik z Bluetooth

Marek Cekaw
Pure prezentuje pierwszy głośnik z Bluetooth

Firma Pure to doskonale znany producent sprzętu audio, który dotychczas skupiał się przede wszystkim na dostarczaniu nam cyfrowych radioodbiorników z tunerem DAB oraz systemów głośnikowych Jongo. Teraz jednak postanowił spróbować czegoś nowego i prezentuje swój pierwszy przenośny głośnik Voca.

0


Voca to produkt zaprojektowany do słuchania muzyki w domu oraz poza domem, zapewniają jednocześnie jakość dźwięku na poziomie znacznie wyższym od sprzętu oferowanego przez konkurencję. Urządzenie jest bardzo kompaktowe i zostało wyposażone w aluminiową obudowę zapewniającą mu odpowiednią wytrzymałość, a równocześnie ograniczającą jego masę. Głośniki chronione są metalową osłoną, która zabezpiecza je przed uszkodzeniem, zaś na szczycie obudowy znajdują się dotykowe przyciski sterujące funkcjami urządzenia, podświetlone dla większej wygody użytkownika.

O odpowiednią jakość dźwięku dbają dwa szerokopasmowe przetworniki wspomagane przez dwa pasywne radiatory odpowiedzialne za wzmacnianie tonów niskich. Wbudowana bateria zapewnia maksymalnie do 10 godzin odtwarzania muzyki.

Voca współpracuje ze smartfonami, tabletami oraz komputerami, a dzięki wejściu AUX, możemy do głośnika podłączyć także inne źródło dźwięku, jak chociażby telewizor lub konsolę do gier. Nie mogło także zabraknąć mikrofonu, będącego już niemalże standardowym wyposażeniem takich produktów, który wzbogaca je o funkcję zestawu głośnomówiącego.

Produkt na brytyjskim rynku dostępny jest w cenie około 100 funtów.

purevoca-1

purevoca-2

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.