QED XT25: głośnikowe przewody dla lepszego brzmienia

Marek Cekaw
QED XT25: głośnikowe przewody dla lepszego brzmienia

Firma QED wprowadza do sprzedaży nowy model przewodu głośnikowego XT25. Producent zapewnia, że jest to podstawowy kabel dla wszystkich audiofilów, którzy chcą rozbudować ze zestawy audio, uzyskując dzięki temu lepsze brzmienie.

0

Każdy audiofil zaczyna swą przygodę z muzyką z reguły od najtańszego sprzętu, który potem stopniowo ulepsza i rozbudowuje. Najpowszechniejszą metodą uzyskania lepszego brzmienia jest wymiana przewodów głośnikowych, które mają wpływ na jakość przesyłanego sygnału. Oczywiście ich przekrój cenowy jest bardzo duży, więc dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na polu ulepszania sprzętu, firma QED przygotowała przewód XT25.

Jest to stosunkowo tani przewód o średnicy 2,5 mm, idealny do zestawów hi-fi, w których głośniki znajdują się w dalszej odległości od wzmacniaczy. Objęty jest dożywotnią gwarancją producenta i kosztuje 6 funtów za metr. Może być też wyposażony w klejone na zimno 4 mm wtyczki bananowe Airloc lub wtyczki widełkowe. Para 3 metrowych przewodów z wtykami kosztuje około 70 funtów.

QED XT25

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.