Questyle CMA600i: zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy

Jakub Kornacki
Questyle CMA600i: zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy

Questyle CMA600i jest w pełni zaawansowanym wzmacniaczem słuchawkowym, który działa w nowo opatentowanej technologii "bieżącego trybu wzmocnienia". Model ten oferuje wiele ciekawych rozwiązań.

0

Questyle CMA600i wyposażono w 4 pinowe zbalansowane wyjście XLR oraz podwójne gniazdo słuchawkowe 6,3 mm. Cztery grupy specjalnie zaprojektowanych wzmacniaczy pracujących w trybie Current Mode i działających w klasie A, sprawiają że CMA600i może bardzo dobrze wysterowaćnwszelkie słuchawki, a z torem zbalansowanym, podwoić napięcie wyjściowe oraz czterokrotnie zwiększyć moc w porównaniu do trybu pojedynczego. CMA600i z łatwością wysteruje słuchawki o wysokiej impedancji i niskim wskaźniku czułości.Questyle CMA600i (2)

Model CMA600i posiada wyjścia pre-amp RCA oraz XLR. Poziom wyjścia RCA pre-amp jest na poziomie 4Vrms, a dla XLR wynosi 8Vrms. Dzięki temu potrafi sprostać większości wzmacniaczy w stosunku mocy do poziomu wyjściowego. Regulacja głośności odbywa się poprzez potencjometr ALPS, który pracuje wyłącznie w trybie analogowym oraz przy współpracy z pilotem. Jest to ułatwienie dla użytkowników posiadających aktywne głośniki w swoim systemie audio.Questyle CMA600i (3)

Questyle CMA600i używa układu przetwornika cyfrowo analogowego DAC AK4490, który jest obsługiwany przez niezależny regulator z wysokiego napięcia +/- 7V, zapewniając sekcji DAC niesamowitą dynamikę. Poprzez port USB wspiera 44.1-384kHz/16- 32bit PCM, natywnie bez żadnej konwersji DSD64, DSD128, DSD256 ściśle według wytycznych odtwarzania SACD oraz DOP64, DOP128 dla użytkowników MAC. Nie zabrakło tez wejścia Coaxial oraz Optycznego, które obsługuje próbkowanie aż to 192kHz/24bit.

Źródło: Questyle, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.