Quip zadba o nasze zęby

Marek Cekaw
Quip zadba o nasze zęby

Zęby mamy tylko jedne, więc należy o nie dbać i regularnie szczotkować, używając do tego celu nie tylko odpowiednich past, ale też właściwych narzędzi. Jednym z takich narzędzi jest zestaw o nazwie Quip.

0

Quip to wysokiej klasy elektryczna szczoteczka do zębów, wyposażona w aluminiową obudowę oraz wymienne końcówki, która pomoże nam we właściwym szczotkowaniu zębów. Urządzenie wyposażono w czasomierz działający odliczający 2 minuty w 30 sekundowych interwałach, który informuje nas jak długo powinniśmy myć każdą ćwiartkę naszego uzębienia.

Quip Toothbrush1

Szczoteczka zasilana jedną baterią AAA, wyposażona jest w miękkie włosie, które dobrze czyści zęby, a jednocześnie nie szkodzi dziąsłom, co w przypadku elektrycznych szczoteczek czasem się zdarza. Zaletą produktu jest także to, że wymienne końcówki oferowane są w formie abonamentu i przysyłane co kwartał, więc nie musimy przejmować się pamiętaniem o ich zakupie.

Jest on także w pełni wodoszczelny i możemy myć zęby również pod prysznicem, nie obawiając się uszkodzenia szczoteczki. Producent oferuje również firmową pastę do zębów. W zestawie jest ponadto specjalny uchwyt na szczoteczkę, który można przykleić do lustra.

Quip Toothbrush2

Szczoteczka kosztuje 40 dolarów i można ją kupić na stronie producenta. Trzeba jeszcze doliczyć 10 dolarów za każdą nową końcówkę dostarczaną co trzy miesiące, albo można też zapłacić 65 dolarów i otrzymać szczoteczkę oraz roczny zapas końcówek.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.