REVO SuperSystem: stylowe radio domowe

Jakub Kornacki
REVO SuperSystem: stylowe radio domowe

Marka C4i, która specjalizuje się w produkcji zaawansowanych rozwiązań audio, zaprezentowała najnowsze radio DAB+. REVO SuperSystem oferuje świetnej jakości dźwięk w konfiguracji 2.1, a także wiele innych, funkcjonalnych rozwiązań.

0

Na pierwszy rzut oka nie pomyślelibyśmy nawet, że te elegancki, kompaktowych rozmiarów urządzenie oferuje moc 80 W. Uzyskanie wysokiej jakości brzmienia zapewnia wbudowany wzmacniacz w klasie D, którego głównego zadaniem jest napędzanie podwójnego płaskiego panelu dwóch 3,5-calowych przetworników w technice BMR (balance mode radiator). Nad potężną głębią niskich częstotliwości czuwa natomiast zastosowany subwoofer o mocy 40 W.revo-supersystem-walnut-silver

Korzystając z najnowszego radioodbiornika REVO SuperSystem otrzymujemy dostęp do rozgłośni radiowych z całego świata. Oprócz tego użytkownicy mogą stworzyć prywatną kolekcję muzyczną, a także korzystać z zasobów biblioteki Spotify. Urządzenie może pracować w środowisku typu multiroom, jednocześnie strumieniować muzykę do wszelkiego rodzaju odtwarzaczy muzycznych w domu i pracujących w zintegrowanym systemie.

SYS_WB_IR_LS4_RGB

REVO SuperSystem został przystosowany do odbioru cyfrowych standardów radia DAB, DAB+, FM z RDS i radia internetowego z dostępem do nawet 30 tysięcy stacji radiowych. Najnowszy radioodbiornik może być sterowany przy użyciu dedykowanej aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android oraz iOS.

Źródło: C4i Consultants for Industry, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.