RHA MA390: budżetowe słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
RHA MA390: budżetowe słuchawki bezprzewodowe

Brytyjska marka RHA zapowiedziała nowy model słuchawek bezprzewodowych. RHA MA390 to sprzęt skierowany do klienta dysponującego nieco mniejszym budżetem, choć nadal oferujący przyzwoitą jakość dźwięku.

0

Bezprzewodowe słuchawki zazwyczaj nie należą do najtańszych, szczególnie jeśli mówimy o sprzęcie pochodzącym od znanych marek. Czasem jednak nawet bardziej popularni producenci mają w swej ofercie modele, które mogą zadowolić także klientów dysponujących ograniczonym budżetem.

Takimi słuchawkami jest model MA390, opracowany przez brytyjską markę RHA. Jest to już trzeci produkt z tej rodziny, który dołączył do oferowanych od jakiegoś czasu modeli MA650 oraz MA750 i jest z nich wszystkich najtańszy. Nie oznacza to jednak, że słuchawki są złe.

Wręcz przeciwnie, posiadają aptX oraz AAC, a oprócz tego ich obudowa jest odporna na pot i zachlapanie wodą (norma IPX4). Mają też pilot z trzeba przyciskami służącymi do sterowania odtwarzaniem muzyki, zaś bateria zapewnia solidne 8 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Słuchawki RHA MA390 w sklepach pojawią się 28 czerwca. Już teraz można jednak zamówić je w przedsprzedaży, w cenie 59,95 funtów.

RHA MA390 1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.