ROMAUNT: wielofunkcyjny zaparzacz do herbaty

Marek Cekaw
ROMAUNT: wielofunkcyjny zaparzacz do herbaty

Czasem nie mamy kiedy wypić porannej herbaty i musimy pędzić do pracy. W takich sytuacjach pomoże nam produkt firmy ROMAUNT, który nie tylko umożliwi zaparzenie napoju poza domem, ale również pełni funkcję kubka podróżnego. 

0

Amatorzy herbaty mają obecnie bardzo szeroki wybór produktów, pozwalających rozkoszować się ulubionym napojem. Jeśli jednak często podróżujemy i nie mamy kiedy pić herbaty przed wyjściem z domu, możemy ją zabierać ze sobą. Umożliwi nam to najnowszy produkt firmy ROMAUNT.

ROMAUNT1

Jest tu urządzenie wielofunkcyjne, pełniące rolę zaparzacza herbaty oraz kubka, w którym można ją przechowywać. Butelkę wyposażono w podwójne ścianki, które minimalizują ryzyko oparzenia po wlaniu do niego wrzątku, a także zapobiegają kondensacji wody na ściankach. Sama butelka została wykonana z Tritanu, czyli materiału, z którego powstają butelki do mleka dla niemowląt. Jest to więc całkowicie bezpieczny dla zdrowia materiał, który nie zawiera BPA. Natomiast obudowa to stal nierdzewna.

ROMAUNT2

Warto dodać, że butelka ma łączną pojemność 380 ml, jednakże dzieli się na dwie części. Górna przeznaczona na napój ma 290 ml, natomiast dolna, do której w której znajduje się zaparzacz, to dodatkowe 90 ml. Oczywiście można wykorzystać ją w całości, jeśli nie chcemy używać produktu do zaparzania herbaty, tylko od razu wlejemy gotowy napój.

Produkt firmy ROMAUNT dostępny jest w cenie 36,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.