Radionovelli 4G Radio: wielofunkcyjne radio z Androidem

Marek Cekaw
Radionovelli 4G Radio: wielofunkcyjne radio z Androidem

Włoska firma Radionovelli pokazała właśnie swe najnowsze radio. Produkt o nazwie 4G Radio nawiązuje stylem do klimatów retro, jednak dysponuje w pełni nowoczesną technologią. 

0

Włoska marka Radionovelli zaprezentowała właśnie swój najnowszy radioodbiornik, który zadowoli fanów klimatów retro. Produkt o nazwie 4G Radio nawiązuje stylem do odbiorników sprzed kilkudziesięciu lat, lecz pod jego maską znajduje się współczesna technologia.

Urządzenie funkcjonuje w oparciu o system Android i zostało wyposażone w tuner FM, DAB oraz dostęp do radia internetowego. Na jego wyposażeniu znajdziemy także odtwarzacz płyt DVD i webcam, zaś wszystkimi funkcjami steruje się przy pomocy 7-calowego ekranu dotykowego, który służy także do oglądania filmów.

Ciekawostką jest to, że urządzenie ma wbudowany własny modem 4G współpracujący z opatentowanym modułem internetowego radia. Dzięki można słuchać ulubionych stacji nawet gdy nie jest się w zasięgu naziemnych nadajników analogowych lub cyfrowych. A dodatkowo można korzystać ze Skype'a, przeglądać internetowe strony oraz używać takich serwisów jak Apple Music oraz YouTube. Dodatkowym atutem jest funkcja sterowania głosowego, a specjalny przycisk zapewni, umożliwi łatwy zakup produktów prezentowanych w radiowych lub telewizyjnych reklamach.

4G Radio pojawi się w sprzedaży już 7 maja i będzie je można dostać m.in., na oficjalnej stronie producenta. Produkt ma jednak kosztować aż 1000 euro.

Radionovelli 4G Radio

Źródło: Radionovelli.it

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.