Razer BlackShark - zestaw słuchawkowych dla graczy

Michał Wójcik
Razer BlackShark - zestaw słuchawkowych dla graczy

Chcecie poczuć się jak prawdziwy pilot wojskowy słysząc wystrzały a na placach czując deszcz adrenaliny? Niedługo będzie ku temu świetna okazja. Firma Razer zaprezentowała swój nowy model zestawu słuchawek z serii BlackShark. Jest to Razer BlackShark Stereo Gaming i został zaprojektowany pod wpływem inspiracji lotnictwem wojskowym. Stąd min. charakterystyczna zieleń, którą jest ozdobiony zestaw. Trzeba przyznać, że ten kolor dodaje mu uroku. Wygląd jest intrygujący, a jak ze szczegółami natury technicznej?

0

Zestaw dysponuje nausznikami które zostały wykonane z pianki dopasowującej się do kształtu głowy i uszu co zapewnia wygodę. Ergonomiczne gąbki i pokrycia z syntetycznej skóry blokują hałas z zewnątrz. Umożliwiają zatem skupienie na dźwiękach z komputera i odnoszeniu zwycięstw w wirtualnej walce.

BlackShark

.

Warto wiedzieć, że po odłączeniu pałąka mikrofonu model nadaje się również do zabrania w podróż. Wtedy możemy użyć słuchawek już nie do gry ale do słuchania muzyki. Ponadto BlackShark dysponuje złączem audio (3,5 mm). Pozwala ono na podłączenie zestawu do niemal każdego urządzenia audio.

BlackShark2

.

Ten model to kolejne słuchawki dla graczy, jakie pojawiły się na rynku w ostatnim miesiącu. Powinni sięgnąć po nie fani gier lotniczych ale także i innych produkcji związanych z wojną. Jak zapewnia producent - na pewno dodadzą one grom wojennego realizmu.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.