Ricoh PENTAX: atrakcyjna oferta promocyjna

Jakub Kornacki
Ricoh PENTAX: atrakcyjna oferta promocyjna

Dzisiaj rozpoczynają się trzy różne i ciekawe promocje na wybrane modele aparatów Ricoh PENTAX. Obniżki cen mogą okazać się strzałem w dziesiątkę z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

0

Jedną ze świątecznych akcji zaproponowanych przez firmę Ricoh jest wydłużenie okresu gwarancyjnego na lustrzanki PENTAX. Promocją objęte zostały następujące modele: PENTAX K-1, K-3, K-3II, K-50, K70 i K-S2. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup jednej z wymienionych lustrzanek w terminie do 31 stycznia 2017 roku, otrzymają trzyletnią gwarancję na swój nowy, zaawansowany sprzęt fotograficzny.

3 lata gwarancji na aparaty PENTAX

Producent postanowił również wprowadzić specjalną, osobną promocją na model PENTAX K-70. Osoby, które zdecydują się na zakup tego urządzenia przed końcem bieżącego roku, otrzymają dodatkowo oryginalny plecak PENTAX na sprzęt fotograficzny oraz kartę SD całkowicie bezpłatnie.PENTAX K-70 + plecak i karta SD

Skorzystanie z trzeciej oferty promocyjnej wiąże się z otrzymaniem gratis obiektywu PENTAX 50 mm f/1.8. Warunkiem koniecznym do odbioru darmowego upominku jest zakup aparatu K-3II w okresie do końca bieżącego roku. Warto zaznaczyć, że oferta promocyjna na aparaty PENTAX K-70 oraz K-3II może skończyć się przed terminem, w momencie wyczerpania zapasów.

Źródło: Ricoh, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.