Ring Video Doorbell 2: dzwonek z transmisją obrazu

Marek Cekaw
Ring Video Doorbell 2: dzwonek z transmisją obrazu

Przez lata by zobaczyć kto stoi przed naszymi drzwiami, używaliśmy prostego wizjera. Dziś nie jest to już konieczne, gdyż mamy w sprzedaży elektroniczne dzwonki wyposażone w kamery wideo. Jednym z najnowszych tego typu produktów jest Video Doorbell 2, firmy Ring.

0

Ring jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w tego typu sprzęcie, który w dużo wygodniejszy sposób pozwala nam sprawdzić, kto dobija się do naszych drzwi. Video Doorbell 2 to następca produktu dostępnego w sprzedaży od kilku lat, który został znacząco ulepszony.

Podobne jak poprzedni model, dzwonek umożliwia nie tylko obejrzenie gościa, ale też porozmawianie z nim dzięki systemowi dwukierunkowej komunikacji audio. Producent zainstalował jednak kilka dodatków podnoszących użyteczność sprzętu. Jednym z nich jest czujnik ruchu, który po wykryciu osoby zbliżającej się do drzwi, wyśle na smartfona powiadomienie.

Drugą zmianą jest wyższa rozdzielczość rejestrowanego obrazu. Poprzednio wynosiła jedynie 720p, natomiast teraz jest 1080p, co zapewnia znacznie lepszą jakość przekazu wideo. Kamera wideo ma także poprawioną jakość obrazu rejestrowanego w nocy.

Plusem jest także to, że Video Doorbell 2 można połączyć kablem z już posiadanym dzwonkiem, co zapewni mu przy okazji zasilanie. Można też zasilać go z wymiennego akumulatora.

Video Doorbell 2 jest już dostępny w sprzedaży i kosztuje 199 dolarów.

ring-doorbell-2-1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.