Ring Video Doorbell Pro - elektroniczny dzwonek w nowej wersji

Marek Cekaw
Ring Video Doorbell Pro - elektroniczny dzwonek w nowej wersji

Specjaliści z firmy Ring zaprezentowali Ring Video Doorbell Pro, nowszą i bardziej usprawnioną wersję swego wideo-dzwonka do drzwi. Urządzenie zostało wyposażone w mocniejsze podzespoły znacznie poprawiające jego funkcjonowanie.

0

Dzwonek oznajmiający przybycie gości to bardzo użyteczne urządzenie, dzięki któremu od razu wiemy, że ktoś stoi przed naszymi drzwiami. Ten prosty element wyposażenia naszego mieszkania może być jednak jeszcze bardziej użyteczny, a zadbała o to firma Ring, która od kilku lat sprzedaje elektroniczne wersje dzwonków, wzbogacone o kamerę i łączność bezprzewodową.

doorbells1

Producent zaprezentował właśnie najnowszy model o nazwie Ring Video Doorbell Pro, który jest jeszcze bardziej użyteczny od poprzednich modeli. Rozmiary sprzętu zostały nieco zmniejszone, a dodatkowo wyposażono go w znacznie mocniejsze podzespoły, dzięki którym użytkownik może skonfigurować obszary wykrywania ruchu. Jest to bardzo przydatne, gdy drzwi naszego domu znajdują się tuż w pobliżu ruchliwego chodnika i ulicy, wówczas kamera nie będzie reagować na każdą przechodzącą osobę i przejeżdżające auto.

doorbells2

Nowa wersja ma kamerę rejestrującą obraz w Full HD, pozwalającą użytkownikowi widzieć gościa, a także porozmawiać z nim poprzez wbudowany głośnik i mikrofon. Możne tez nagrywać wideo, zaś diody podczerwieni umożliwiają rejestrowanie obrazu również w nocy.

Producent zadbał też o dedykowane aplikacje mobilne dla platform iOS, Android oraz Windows 10.

Ring Video Doorbell Pro kosztuje 249 dolarów i na razie dostępny jest w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.