Roadrunner 506/506 GPS: wideorejestrator Full HD

Jakub Kornacki
Roadrunner 506/506 GPS: wideorejestrator Full HD

Kamera samochodowa Roadrunner 506/506 GPS oferuje możliwość zapisu obrazu o wysokim standardzie rozdzielczości Full HD. Zaawansowane technologicznie urządzenie zadba o komfort oraz bezpieczeństwo każdej podróży.

0

Roadrunner 506/506 GPS oferuje możliwość rejestrowania obrazu Full HD 1080p, a także czysty dźwięk i obraz. Oprócz nagrywania standardowego materiału wideo urządzenie stwarza możliwość wykonywania zdjęć o rozdzielczości 12-megapiksela. Materiał można oglądać na 2-calowym wyświetlaczu TFT LCD. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Roadrunner 506/506 GPS zapewnia wysoką jakość obrazu oraz naturalne odwzorowanie kolorów. To zasługa zaawansowanego sensora obrazu SAMSUNG (2.0 MP CMOS | Samsung 5B3), który pracuje w połączeniu z 4-warstwowym szklanym obiektywem. Nowa kamera samochodowa została wyposażona w czujnik GPS, który precyzyjnie zapisuje prędkość oraz dokładną lokalizację poruszającego się pojazdu.df1

Roadrunner 506/506 GPS wykorzystuje czujnik detekcji ruchu, dzięki któremu użytkownik może zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci. Nagrywanie materiału wideo rozpoczyna się dopiero po wykryciu jakiegokolwiek ruchu. Wideorejestrator posiada niewielką, subtelną obudowę, która w żaden sposób nie będzie ograniczała widoczności kierowcy. Model wyposażono w uchwyt magnetyczny, który ułatwia montaż i demontaż urządzenia.

Kamera samochodowa Roadrunner 506/506 GPS jest już dostępna w sprzedaży w cenie 269 zł oraz 349 zł w wersji z GPS.

Źródło: Roadrunner, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.