Roav A1: wideorejestrator z funkcją nagrywania w nocy

Marek Cekaw
Roav A1: wideorejestrator z funkcją nagrywania w nocy

Widerorejestratory stają się powoli standardowym elementem wyposażenia naszych samochodów. Roav A1 to kolejne tego typu urządzenie, które dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym, spodoba się osobom podróżującym głównie w nocy.

0

W dzisiejszych czasach podróżowanie bez wideorejestratora praktycznie nie wchodzi w grę, gdyż zbyt dużo jest na drodze niebezpiecznych sytuacji, w których pojawia się potrzeba ustalenia winnego.

W sprzedaży dostępnych jest wiele tego typu urządzeń, kolejnym wartym zainteresowania jest Roav A1. To bardzo praktyczny i zaawansowany technologicznie sprzęt, wyposażony w wiele przydatnych rozwiązań. Lekkie urządzenie dysponuje szerokokątnym obiektywem, rejestrującym całą drogę, a sensor Sony Exmor zapewnia wysoką jakość obrazu, zapisywanego w rozdzielczości 1080p.

Roav A1 1

Dodatkowym atutem sprzętu jest technologia NightHawk, która znacznie podnosi jakość obrazu rejestrowanego w nocy. Dzięki niej, nawet przy słabym oświetleniu tablice aut są doskonale widoczne. Prócz tego urządzenie ma wbudowany sensor G, który wykrywa nagły ruch i automatycznie włącza nagrywanie, nawet jeśli właściciel jest poza pojazdem. Funkcja przydaje się więc wówczas, gdy auto znajduje się na parkingu.

Roav A1 2

Oczywiście Roav A1 ma także wbudowane WiFi, więc łączy się bezprzewodowo z naszym smartfonem, umożliwiając zarządzanie zarejestrowanym materiałem. Dodam, że produkt oferowany jest w cenie 42 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.