Roberts Stream 65i: wielofunkcyjne radio

Marek Cekaw
Roberts Stream 65i: wielofunkcyjne radio

Firma Roberts znana jest z produkcji nowoczesnych oraz bardzo funkcjonalnych radioodbiorników, zdobywających wiele nagród branżowych. Teraz przedsiębiorstwo wprowadza do sprzedaży coś znacznie bardziej funkcjonalnego, mianowicie system audio Stream 65i.

0

Stream 65i to urządzenie audio, które nie tylko pozwoli nam słuchać ulubionych wykonawców z różnych źródeł, ale też umożliwi nagłośnienie całego domu, gdyż producent wyposażył go w technologię multiroom umożliwiającą transmisję dźwięku do innych pomieszczeń. Aby jednak ją wykorzystać, trzeba posiadać firmowe głośniki z rodziny R-Line.

Produkt dysponuje wbudowanym odtwarzaczem płyt CD, jednak nie jest to jedyne źródło, z którego możemy słuchać muzykę. Producent wyposażył go również w slot na kartę microSD oraz port USB, więc użytkownik może odtwarzać utwory zarówno z karty pamięci, jak i pendrive'a. Co więcej, nośniki te można także wykorzystać do nagrywania muzyki ze słuchanych stacji radiowych.

Roberts Stream 65i 1

Można ją również streamować ze smartfona lub tabletu, wykorzystując technologię Bluetooth, lub też ograniczyć się do słuchania radia, gdyż Stream 65i ma tunery FM, DAB oraz DAB+. Zadbano także bezprzewodową łączność co umożliwia streaming muzyki z ponad 20 tysięcy stacji radiowych oraz podcastów.

Zaletą Stream 65i jest także wygodne sterowanie, przy pomocy darmowej aplikacji mobilnej UNDOK dostępnej na platformy iOS oraz Android. Użytkownik może w ten sposób wybierać stacje radiowe, ustawiać głośność oraz konfigurować funkcje sieciowe.

Roberts Stream 65i 2

Roberts Stream 65i oferowany jest w cenie 400 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.