Roberts Stream 94i: cyfrowe radio do słuchania w domu lub podróży

Marek Cekaw
Roberts Stream 94i: cyfrowe radio do słuchania w domu lub podróży

Roberts to przedsiębiorstwo, które doskonale znane z produkcji cyfrowych radioodbiorników. Firma właśnie zaprezentowała nowy model Stream 94i, będący następcą wielokrotnie nagradzanego radia Stream 93i.

0

Mogłoby się wydawać, że w dobie smartfonów oraz powszechnego dostępu do internetu, rozgłośnie radiowe nie są już tak popularne jak kiedyś. To błędne założenie, gdyż nadal dużym zainteresowaniem cieszą się stacje nadające w formacie cyfrowym, zapewniającym lepszą jakość dźwięku.

Firma Roberts jest najbardziej znanym producentem sprzętu wykorzystywanego do słuchania takich rozgłośni i właśnie zapowiedziała nowy model radia Stream 94i. Jest to następca wielokrotnie nagradzanego urządzenia, które ma nowe wzornictwo oraz interfejs, bardziej przyjazny użytkownikowi.

Jego funkcje pozostały jednak niezmienione, a więc nadal ma ono na wyposażeniu tuner DAB, jednak nowością jest technologia Bluetooth, której brakowało w poprzedniku. Użytkownik może więc streamować internetowe rozgłośnie oraz muzykę z takich serwisów jak Spotify Connect, zaś brzmienie może dopasować do własnych upodobań za pomocą szesciopozycyjnego korektora barwy.

Radio Stream 94i jest już dostępne w sprzedaży i dostępne jest na brytyjskim rynku w cenie 200 funtów.

Stream 94i

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.