Robot mop - iRobot Braava

Jakub Kornacki
Robot mop - iRobot Braava

Firma iRobot Corporation wprowadziła na rynek dwa nowe modele robotów – mopów. Braava 320 oraz Braava 380 poszerzają linię robotów odkurzających Roomba oraz myjących Scooba.

0

iRobot Braava 320

iRobot Braava 320

Producent twierdzi, że nowe roboty Braava dokładnie i efektywnie mopują całą podłogę na mokro lub na sucho podczas jednego przejazdu. Robot mop oferuje użytkownikowi wybór jednego spośród dwóch trybów czyszczenia. Tryb suchego mopowania polega na pracy urządzenia wzdłuż prostych, sąsiadujących ze sobą linii za pomocą suchej ścierki, która zbiera włosy, kurz oraz inne zabrudzenia. Tryb wilgotnego mopowania polega na pracy urządzenia z wilgotną ścierką w krótkich sekwencjach w przeciwnych stronach. Proste w obsłudze urządzenie uruchamia się jednym przyciskiem. Po zakończeniu czyszczenia robot powraca na miejsce, z którego rozpoczynał swą pracę.

iRobot Braava 380

iRobot Braava 380

Robot Braava podczas pracy używa ściereczek czyszczących jedno- lub wielokrotnego użytku, które łatwo i szybko nakłada się oraz zdejmuje. Producent zapewnia, że urządzenie jest ciche i nie powoduje żadnych uszkodzeń mechanicznych podczas zderzenia się z meblami, nóżkami od stołu itp. Praca urządzenia ma w ogóle nie zakłócać spokoju czy snu domowników, ponieważ jego silnik jest bezgłośny. Zastosowana Kostka Nawigacyjna NorthStar ma umożliwić rozplanowanie etapów czyszczenia pomieszczenia, a w efekcie dobre rezultaty pracy. Urządzenia automatycznie omijają dywany oraz uskoki i schody.

Najnowsze urządzenia są już dostępne w sprzedaży. Cena iRobot Braava 320 wynosi 899 zł, natomiast iRobot Braava 380 kosztuje 1199 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.