Roboty odkurzające iRobot w RTV EURO AGD

Jakub Kornacki
Roboty odkurzające iRobot w RTV EURO AGD

Autoryzowany importer oraz dystrybutor robotów odkurzających iRobot - firma DLF Sp. z o.o. - poinformowała o wprowadzeniu swoich produktów do popularnej sieci sklepów z elektroniką użytkową. RTV EURO AGD jest jest jedną z najdłużej funkcjonujących marek na polskim rynku.

0

Roboty odkurzające iRobot Corporation są dostępne na polskim rynku od 2004 roku. Rosnąca popularność produktów zmusiła dystrybutora do poszerzenia swojej oferty. W 2011 roku w sprzedaży oferowane były roboty odkurzające Roomba oraz roboty myjące podłogi - Scooba. Obecnie producent wystawił na rynek osiem produktów, które wchodzą w skład serii 600 i 700. Użytkownik ma do wyboru modele, które różnią się od siebie funkcjonalnością, a także ceną. Roboty przeznaczone do mycia podłogi - Scooba - są dostępne w wersjach 390 oraz 230.

ir

Warto zaznaczyć, że w ofercie producenta pojawił się nowatorski roboty czyszczący rynny zewnętrzne - Looj 330. Niebawem w sprzedaży będzie można zakupić urządzenia mopujące podłogi - Braava 320 oraz 380. Wszelkie modele można zdobyć w kilkuset punktach sprzedaży rozmieszczonych w całym kraju. Chętni mogą także zamówić urządzenia za pośrednictwem stron internetowych. Od teraz produkty iRobot Corporation będą dostępne w dwunastu sklepach sieci RTV EURO AGD.

Źródło: informacja prasowa, iRobot Corporation, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.