Roger i Roger Little - nowe oczyszczacze powietrza w ofercie marki Stadler Form

Marek Kowalski
Roger i Roger Little - nowe oczyszczacze powietrza w ofercie marki Stadler Form

Jakość powietrza, którym oddychamy ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Na rynku pojawiły się kolejne modele oczyszczaczy powietrza. Tym razem swoją ofertę wzbogaciła renomowana szwajcarska marka Stadler Form. Do swojej oferty dołączyła oczyszczacze powietrza Roger i Roger little. Oba modele dbają o czyste i zdrowe powietrze w środowisku domowym. Podobnie jak w przypadku innych produktów Stadler Form efektywne rozwiązania zamknięte są tu w prostej formie.

1

Każdego dnia większość naszego czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego ile złych czynników wpływa na jakość powietrza, które nas otacza. Polskie miasta zajmują niechlubne wysokie pozycje w rankingach tych najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Nie możemy jednak zapominać, że po zakończeniu okresu grzewczego o jakość powietrza również należy dbać. Negatywny wpływ na nasze zdrowie mogą mieć krążące w powietrzu alergeny i drobnoustroje. Najnowsze oczyszczacze powietrza Stadler Form Roger i Stadler Form Roger little powstały, aby w szybki i niezawodny sposób poprawić i wyeliminować z powietrza to, co niezdrowe. Zastosowanie specjalnych czujników, pozwala tym urządzeniom stale mierzyć zawartość szkodliwych dla nas związków w powietrzu i dostosowywać pracę do aktualnych warunków.

Stadler Form Roger Little

Mniejszy z nowych oczyszczaczy - model Stadler Form Roger little (fot. mat. prasowe producenta)

 

Optymalnie oczyszczone powietrze to źródło dobrego samopoczucia, poprawa witalności i mniej infekcji. Sercem Rogera Stadler Form jest Dual Filtr™, opracowany we współpracy z niemieckim specjalistą w dziedzinie filtracji – firmą Freudenberg. Łączy on zalety technologii HEPA z działaniem aktywnego węgla, który dodatkowo eliminuje nieprzyjemne zapachy i lotne związki organiczne (np. formaldehyd czy aceton).

Stadler Form RogerWiększy z dwóch nowych oczyszczaczy Stadler Form, model Roger (fot. mat. prasowe producenta)

Większy z modeli – Roger (sprawdź jego cenę) – doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 74 m², gdzie dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi dostarczania czystego powietrza (tzw. CADR; w tym modelu wynosi aż 521 m3/h), zaledwie w ciągu godziny aż trzykrotnie wymieni powietrze (przy normalnym użytkowaniu). Z kolei Roger little (sprawdź cenę tego modelu)  najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach, których wielkość nie przekracza 35 m2 (CADR=249 m3/h).

Podobnie jak w przypadku innych produktów marki Stadler Form, również nowe oczyszczacze charakteryzują się prostym wzornictwem, które harmonijnie łączy się z efektywnością użytych technologii. Poniżej zamieszczamy skróconą specyfikację techniczną obu nowych modeli oczyszczaczy szwajcarskiej marki.

Stadler Form Roger-spec

Najnowsze modele oczyszczaczy Stadler Form posiadają umieszczony w centralnej, frontowej części urządzenia wskaźnik, który zmieniając kolor emitowanego światła informuje o aktualnej jakości powietrza. Design marki Stadler Form został doceniony w kilkudziesięciu plebiscytach i konkursach np.: reddot Award, iF DESIGN AWARD.

Waszym zdaniem

jennymatias00

ja mam właśnie ten większy a mieszkanie około 60 m2, ale głownie zależało mi i tak na salonie gdzie pracuję, bo tam dużo siedzę w ciągu dnia, jest cichy nie przeszkadza w pracy co bardzo ważne, podstawiony przy ścianie ładnie się tez komponuje.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.