RolliCool COOL310: przenośny klimatyzator współpracujący z Alexą

Marek Cekaw
RolliCool COOL310: przenośny klimatyzator współpracujący z Alexą

Lato już się rozpoczęło, więc możemy oczekiwać upałów, które znowu będą dawać się nam we znaki. Można jednak złagodzić ich skutki, kupując przenośny klimatyzator RolliCool COOL310, opracowany przez firmę Rollibot.

0

RolliCool COOL310 to kompaktowe urządzenie, które można łatwo przenosić z jednego pomieszczenia do innego, zapewniając sobie przyjemną temperaturę w miejscu, w którym aktualnie przebywamy.

Produkt potrafi nie tylko schładzać powietrze, ale też je ogrzewać, osuszać, a także może pełnić funkcję wiatraka, bez używania systemu chłodzącego. Oferuje przy tym kilka poziomów ustawień szybkości wiatraków, które pozwalają dopasować wydajność sprzętu do określonych potrzeb.

Plusem urządzenia jest integracja ze smartfonami oraz cyfrowym asystentem Alexą. Przy pomocy dedykowanej aplikacji, użytkownik może kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca na świecie. Narzędzie umożliwia wybór funkcji, a także programowanie harmonogramu pracy. Urządzenie może być też kontrolowane za pomocą komend głosowych, wykonywanych przez Alexę. Współpraca z cyfrowym asystentem, pozwala też zintegrować działanie klimatyzatora z innymi domowymi systemami. Dodatkowym atutem sprzętu są filtry wielokrotnego użytku, które wystarczy tylko wymyć.

RolliCool COOL310 nie jest jednak sprzętem tanim i trzeba za niego zapłacić 460 dolarów.

RolliCool COOL310 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.