Ruark Audio MRx: bezprzewodowy głośnik z dostępem do sieci

Marek Cekaw
Ruark Audio MRx: bezprzewodowy głośnik z dostępem do sieci

Ruark Audio zaprezentowało swój najnowszy produkt. Jest to bezprzewodowy głośnik MRx, wyposażony w dostęp do internetowej sieci oraz funkcję multi-room, ułatwiającą nagłośnienie całego mieszkania.

0

Ruark Audio to stosunkowo świeża marka na rynku sprzętu audio, którą powołano do życia w 1986 roku. Ma ona jednak całkiem sporą rozpoznawalność, zapewnianą przez niemałą ofertę bezprzewodowych głośników.

Producent zaprezentował właśnie zupełnie nowy model takiego sprzętu, mianowicie MRx. Jest to głośnik wyposażony w dostęp do sieci, który ma także przydatną funkcję multi-room. Dysponuje także technologią aptX Bluetooth, gniazdem USB oraz 3,5 mm optycznym i analogowym wejściem do podłączenia Chromecast Audio.

Producent wyposażył go także w dostęp do internetowego radia oraz popularnych serwisów muzycznych, jak Spotify, Deezer, Tidal, z których można korzystać za pośrednictwem WiFi lub portu ethernet. Natomiast sterowanie funkcjami odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji o nazwie Link.

W MRx znajdziemy stereofoniczne głośniki szerokopasmowe, zasilane wzmacniaczem klasy A/B. Ich konstrukcja bazuje na lekkich kopułkach oraz cewkach połączonych z neodymowymi magnesami. Sprzężono je dodatkowo z najnowszą, firmową technologią obróbki dźwięku.

MRx do sprzedaży trafi już w maju. Producent wycenił swój sprzęt na 400 funtów.

Ruark MRx 1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.