Runtastic Libra: łazienkowa waga z pomiarem masy ciała

Marek Cekaw
Runtastic Libra: łazienkowa waga z pomiarem masy ciała

Osobom dbającym o kondycję i kontrolującym wagę, nie wystarczy już zwykła waga, która pokaże czy wykonywane ćwiczenia fizyczne przynoszą jakieś efekty. Teraz potrzebne są zaawansowane urządzenia ważące, oferujące znacznie większy zakres funkcjonalności, takie jak Runtastic Libra.

0

Runtastic Libra to łazienkowa waga, która potrafi nieco więcej niż typowe wagi dostępne w supermarketach. Urządzenie wyposażono w technologię Bluetooth, a także odpowiednie sensory umożliwiające nie tylko pomiar wagi, lecz także poziomu tłuszczu, masy mięśniowej, zawartości wody, BMI, liczby kalorii spalonych w czasie dnia, jak również poziomu gęstości kości.

Runtastic-Libra-1

Rozmiary urządzenia wynoszą 33 x 33 x 2,6 cm, a górna jego część wykonana ze szkła, została pokryta przewodzącą warstwą oraz tlenku cyny z domieszką indu. Wyposażono je także w duży i czytelny wyświetlacz prezentujący dane pomiarów.

Runtastic-Libra-3

Dzięki technologii Bluetooth oraz firmowej aplikacji, waga współpracuje również ze smartfonem, wyświetlając na jego ekranie najważniejsze dane, które mogą być także przedstawiane w formie graficznej, aby dokładniej widzieć zakres osiąganych postępów.

Runtastic-Libra-2

Runastic Libra dostępna jest na stronie producenta, lub też w internetowych sklepach. Cena wagi wynosi około 120 dolarów.

Runtastic-Libra-4

Źródło: Runtastic.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.