SC-PMX100 i SC-PMX70 - nowe zestawy audio od Panasonica

Marek Cekaw
SC-PMX100 i SC-PMX70 - nowe zestawy audio od Panasonica

Zestawy audio mogą być bardzo różne, służyć jako kino domowe, czy też do rozkoszowania się muzyką ulubionych wykonawców, dostarczaną w najwyższej jakości. Istnieją też niewielkie zestawy stereo przeznaczone dla osób o mniej wygórowanych potrzebach i do takich zaliczymy dwa najnowsze produkty Panasonica, mianowicie SC-PMX100 i SC-PMX70.

0

SC-PMX100 jest pierwszą mikro wieżą Panasonica wyposażoną w funkcję multi-room, zaś oba produkty są częścią rodziny ALL Connected Audio i mogą współpracować z innymi należącymi do niej modelami.

panasonicSCPMX10070_1

Oba produkty wyposażono w odtwarzacz płyt CD, jak również tuner radiowy DAB+, dający dostęp do programów nadawanych w jakości cyfrowej. Urządzenia mają też bezprzewodową łączność (model SC-PMX100 ma WiFi oraz Bluetooth, natomiast SC-PMX70 tylko Bluetooth i NFC), umożliwiającą przesyłanie muzyki do głośników znajdujących się w innych pomieszczeniach.
Dodatkowym plusem jest dedykowana aplikacja mobilna. Może ona służyć nie tylko sterowaniu funkcjami mikro-wieży, ale dzięki kompatybilności z takimi usługami jak Napster, Spotify, czy Aupeo!, zapewnia dostęp do milionów piosenek. Sprzęt może też odtwarzać muzykę w bezstratnym formacie, bezpośrednio z nośnika USB.

panasonicSCPMX10070_2

Dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, producent wyposażył oba zestawy w trzecią generację cyfrowego wzmacniacza LincsD-Amp oraz system Variable Gain Digital Amp, który eliminuje wszelkie zakłócenia podczas odtwarzania muzyki. W efekcie ich działania, otrzymujemy czysty dźwięk wypełniający całe pomieszczenie.

panasonicSCPMX10070_3

Wydobywa się on natomiast z trójdrożnego systemu głośnikowego o mocy 120 W, składającego się m.in., z głośnika wysokotonowego Super Sonic Tweeter emitującego dźwięk o maksymalnej częstotliwości 100 kHz, a także 14-cm średnicy głośnika zapewniającego tony średnie i niskie.

Oba zestawy nie tylko świetnie grają, ale również prezentują się bardzo elegancko. Wyposażono je w aluminiowe panele przednie (model SC-PMX100 ma dodatkowo aluminiowy górny panel), a także proste i stylowe pokrętła oraz przyciski. Będą więc ładnie prezentować się w naszym salonie, szczególnie że, dostępne są w wersji srebrnej oraz czarnej.

Źródło: Japanbullet.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.