SILOKO: królewski styl w naszej łazience

Marek Cekaw
SILOKO: królewski styl w naszej łazience

Firma SILOKO przygotowała nowy zestaw akcesoriów, które nadadzą nieco stylu naszej łazience. Komplet składa się z czterech elementów w postaci dystrybutora mydła, kubeczka na szczoteczki, podstawki pod mydło oraz pojemnika na inne drobiazgi.

0

Jeśli nasza łazienka przestaje się nam podobać, można nieco zmienić jej wygląd, poprzez wykorzystanie dodatków. Pomaga w tym firma SILOKO, która wprowadziła do sprzedaży zestaw akcesoriów, pozwalających nadać naszej łazience królewskiego stylu.

SILOKO1

Jej propozycja to zestaw czterech elementów w postaci podstawki pod mydło, dystrybutora mydła w płynie, a także pojemnika na szczoteczki oraz kubeczka, którego można używać do płukania ust po myciu zębów lub trzymania w nim różnych drobiazgów.

Wszystkie elementy zestawy wykończono w kolorze złotym, który w połączeniu z błyszczącą powierzchnią, nadaje mu eleganckiego wyglądu, co ożywia wnętrze naszej łazienki. Wszystkie elementy wykonano z żywicy, więc są wytrzymałe i odporne na rysy, więc będą nam służyć bardzo długo.

SILOKO3

Komplet oferowany jest w cenie 53 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.