SKG-A10: wyciskarka do soków zapewni nam zdrowe napoje

Marek Cekaw
SKG-A10: wyciskarka do soków zapewni nam zdrowe napoje

Soki owocowe są bardzo zdrowe, a najlepiej spożywać je, gdy są świeże. W tym celu potrzebujemy jednak wyciskarki i to najlepiej takiej, która będzie to robić na zimno, bez niepotrzebnego rozgrzewania soku. Takim urządzeniem jest SKG-A10.

0

Nowy produkt firmy SKG to wyciskarka pracująca na zimno. Specjalny mechanizm wyciskania owoców napędzany 250 W silnikiem, osiąga prędkość zaledwie 36 RPM. Pracuje więc niezwykle wolno, co zapobiega jego rozgrzewaniu się podczas pracy. Tym samym pozwala zachować pełnię witamin oraz składników odżywczych przygotowywanych soków.

SKG 1

Dodatkową zaletą wolnej pracy urządzenia jest zapobieganie napowietrzaniu napoju, a to z kolei pozwala uniknąć rozwarstwiania płynu, zaś dodatkowym plusem jest wyższa efektywność pracy. Niewielka prędkość umożliwia bowiem wyciśnięcie z owoców większej ilości soku. Producent twierdzi, że w przypadku pomarańczy jest to 70 proc., jabłek 78 proc., gruszek 81,3 proc., selera 80,5 proc., zaś marchwi 55 proc.

SKG 2

Wyciskarka jest przy tym bardzo wygodna w czyszczeniu, zaś zastosowanie do jej produkcji wysokiej jakości materiałów, zapewnia dużą trwałość sprzętu.

SKG 3

Wyciskarka SKG-A10 oferowana jest w cenie 329 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.