SME Synergy: gramofon dla wymagających

Marek Cekaw
SME Synergy: gramofon dla wymagających

Firma SME zaprezentowała nowy model gramofonu, skierowany do wymagających klientów z bardzo grubym portfelem. Kosztujący niemal 15 tys. funtów model Synergy, jest już sprzętem w pełni kompletnym i gotowym do pracy od razu po zakupie.

0

Kupując gramofon z wyższej półki nie mamy gwarancji, że urządzenie jest już gotowe do pracy od razu po wyjściu z pudełka, gdyż niekiedy trzeba dokupić niektóre elementy. Czasem nabywca musi dokupić ramię, a także wkładkę z igłą, co dodatkowo podnosi koszty zakupu sprzętu,

Istnieją jednak firmy, które oferują już w pełni kompletny sprzęt, a jedną z nich jest SME, która pokazała właśnie najnowszy model gramofonu o nazwie Synergy. Oferowany w cenie 14 950 euro produkt, wyposażono w firmowe ramię Series IV, wkładkę Ortofon z ekskluzywnej serii MC Windfield TI, a także przedwzmacniacz opracowany przez firmę Nagra z okablowaniem Crystal Cable.

Cokół urządzenia osadzono na czterech regulowanych i w pełni izolowanych stopkach, utrzymujących aluminiowy talerz o masie 4,6 kg, doskonale tłumiący niepożądane wibracje. Producent położył duży nacisk na eliminację wszelkich zakłóceń, dlatego obwody sterujące oraz zasilanie, umieścił w zewnętrznej obudowie, oddzielonej od gramofonu. Natomiast wbudowany silnik oferuje prędkości 33,3, 45 i 78 RPM z możliwością precyzyjnej regulacji skoku.

SME Synergy trafi do sprzedaży już we wrześniu.

SME Synergy

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.